Rzeczoznawca

Rzeczoznawca samochodowy Częstochowa 

Wycena pojazdów – Opiniowanie szkód zagranicznych

Rzeczoznawcy samochodowi MOTOEXPERT jako eksperci motoryzacyjni pomagają Klientom w kwestiach związanych z techniką samochodową oraz wyceną szkód komunikacyjnych i ich opiniowaniem. Rzeczoznawcy MOTOEXPERT oferują w tym zakresie kompleksową i profesjonalną obsługe firm i klientów indywidualnych.

Wszystkie usługi, jakie świadczą rzeczoznawcy sieci MOTOEXPERT w zakresie wycen i likwidacji szkód komunikacyjnych są usługami w pełni niezależnymi i realizowanymi na najwyższym poziomie. Wysoka jakość świadczonych usług oraz profesjonalizm i doświadczenie, jakie posiadają rzeczoznawcy techniki samochodowej MOTOEXPERT,  skutkują zwykle rzetelnym ustaleniem realnej wartości i zakresu szkody w pojazdach uszkodzonych lub zniszczonych w wyniku zdarzenia drogowego za granicą (Niemcy, Austria, Szwajcaria, Belgia, Holandia).

Dzięki niezależnym opiniom technicznym wykonywanym przez sieć rzeczoznawców samochodowych MOTOEXPERT znaczna część Klientów, niezadowolonych z kosztorysów i ocen technicznych wykonywanych przez towarzystwa ubezpieczeniowe, może liczyć na uzyskanie pełnego, lukratywnego odszkodowania i obiektywną kalkulację wartości szkody.

Wypadek? Kolizja za granicą? – Pomogą rzeczoznawcy MOTOEXPERT !

Rzeczoznawcy MOTOEXPERT na zlecenie Klientów określają również wartość rynkową pojazdu, wyceniają samochody osobowe, ciezarowe lub specjalistyczne oraz kalkulują koszty napraw mechanicznych i blacharsko-lakierniczych pojazdów, co z reguły pomaga w uzyskaniu przez Klienta pełnej kwoty należnego mu odszkodowania.

Szczególna oferta, jaką oferuje swoim Zleceniodwacom sieć MOTOEXPERT, dotyczy jednak pomocy technicznej w zakresie likwidacji szkód komunikacyjnych, powstałych wskutek wypadków lub kolizji drogowych w kraju i za granicą. Wyceny samochodów powypadkowych, kalkulacje zakresu i kosztu naprawy pojazdów lub orzekanie szkód całkowiych często  skutkuje otrzymaniem przez Klienta wypłaty możliwie najwyższego odszkodowania komunikacyjnego.

Wydawane przez rzeczoznawców z MOTOEXPERT opinie techniczne i wszelkie ekspertyzy rzeczoznawcze często pomagaja Klientom w postępowaniach sądowych, urzędach celnych, towarzystwach ubezpieczeń i są wykozystywane m.in. do prawidłowego i rzetelnego rozliczenia szkody komunikacyjnej, zarówno w zakresie OC, jak i Autocasco.

Rzeczoznawcy MOTOEXPERT – Wycena szkód powypadkowych – Wypadek w Niemczech – Wypadek we Francji – Wypadek w Austrii – Wypadek w Unii Europejskiej

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


8 − = dwa